Google AdWords
Google AdWords

Налаштування Google AdWords

Охоплення будь-якої території

Залежно від специфіки бізнесу оголошення можна показувати клієнта у певних країнах, регіонах, містах або навіть у заданому радіусі від офісу або магазину.

Нові клієнти та можливості

Google AdWords допоможе досягти будь-якої мети: залучити на сайт нових відвідувачів, заохочувати клієнтів до подальших покупок, збільшити обсяг онлайн-продажів або кількість дзвінків.

Своєчасна реклама

Люди будуть бачити ваші оголошення в Google саме тоді, коли шукатимуть продукти або послуги, які ви пропонуєте.

Рекламна компанія

Вартість рекламної кампанії в Google ADWords -2000 грн. + комісія пошукової системи (визначається вартість кліку методом аукціону).

Про нашу компанію

Ми ті, хто знає, як максимально ефективно налаштувати рекламну кампанію в Google ADWords. Для кожного клієнта створюється унікальна пропозиція, вирва продажів та підбираються ефективні інструменти реклами, які принесуть прибуток.

Ми допоможемо налаштувати та займемося веденням вашої реклами, вкажемо на необхідні зміни на сайті для максимального результату.

Ми пропонуємо

Налаштування та контроль реклами на всіх етапах пошукової системи Google. Пошук нових клієнтів для вашого бізнесу. Отримання максимальної конвертації вашого сайту.

Топове місце серед конкурентів у результатах пошуку Google. Можливість забирати гарячих клієнтів, які самі Вас знайдуть.

Готовы заказать проект?